Haxball Perfect

Strona Internetowa Klubu Haxball Perfect

Ogłoszenie

Witamy na Stronie Klubowej Haxball Perfect

#1 2012-02-21 19:30:39

JakubGut

Administrator

40188158
Zarejestrowany: 2012-01-07
Posty: 71
Punktów :   

y

Gazetka The EHaxBall Post
''Jest to wynikiem nie profesjonalnego działania pl-hb'' takie słowa wypowiedział bombeL na temat porównań naszych stron gdzie EHaxBall prezentuje się lepiej.

To i owo:

[b]Niedługo administracja wprowadzi system,gdzie graczom będzie się lepiej pracowało,o niebo łatwiej user'om .
Na stronie użytkownicy przedstawili wiele pomysłów,niektóre zostały wprowadzone.Jednym z nim są . 'Nagrody Indywidualne' choć nie jest on jeszcze wprowadzony,ponieważ dopiero startujemy z ligami . Świetny pomysł przedstawił Mr.Perfect,a udoskonalił go GOHAN .
Za nami mecz otwarcia,z rewanżem . Nie zabrakło emocji . Pierwszy mecz wygrali userzy . Drugi natomiast admini . Gratulujemy !
Ostatnio zaproponowane przez ArieL'a i Marcenta pomysły okazały się bardzo dobre . Mecz zorganizowany przez tego pierwszego był zacięty,nie zabrakło emocji . 3:2 zwycięsko wyszli gracze RED . Marcent także wymyślił niezły pomysł . Dla osób które szukają klubów mogą się wykazać,ponieważ każdy będzie mógł tam zagrać(Osoby bez teamu) . Odbędą się 2 mecze. W sobotę i niedziele . Ma to zachęcić niektóre teamy które szukają osób do niego obejrzeć mecz i wypatrzyć pomysł .
Niedawno wyszła pierwsza kompilacja zrobiona przez KIRGISTAN'A RYCERSKIEGO . Wybrał te najpiękniejsze bramki . Każdy miał prawo do głosu,gdzie chodziło wybrać najładniejszą bramkę . Tą nagrodę wygrał Żelio w postaci admina . Przepiękny gol . Power Shotem 2 prawie z połowy boiska . Gratulacje .


REPREZENTACJA:
W niedzielę odbyły się testy reprezentacyjne . Czopek wybrał tych najlepszych . Więcej informacji w wywiadzie .
Turniej towarzyski wymyślony przez ArieL'a dokończył GOHAN . Pierwsze miejsce zasłużenie wygrał zPooky. Drugie miejsce należało do KIRGISTAN'A a trzecie miejsce zajął ZwIrU. Gratulujemy zwycięzcą . Wczoraj ruszyły zapisy do 2 edycji tego turnieju . Pare osób już się zapisało .

Puchar EHaxBall ( Grupy )

1 Grupa:
Zapowiadała się ciekawie-I taka też była! Pride of Poland zakończyło rywalizacje z kompletem punktów! Nic dziwnego! Jeśli ma się taki skład z bardzo dobrymi graczami i takie zgranie: To skład jaki każda drużyna chciałaby miec! 3 punkty mniej miała Drużyna Eł ( zwana teraz jako Ekipa Wyjazdowa ) Także drużyna ze świetnym składem.Ekipa Wyjazdowa przegrała 1:0 mecz z Pride Of Poland i dlatego skończyła na miejscu numer 2. Następne w tabeli na miejscu 3 KillStill. Drużyna ta nie zachwycała specjalnie grą. Wygrali jedynie mecz z Czerwoną Latarnią grupy: Nevadą! Nevada bez zwycięstwa i bez punktów kończy przygode pucharową! Czeka tę drużynę I liga.. Z grupy wyszło Pride of Poland oraz Ekipa Wyjazdowa. Te drużyny mogą namieszac w następnej fazie. Drużyny te grają na naprawdę wysokim poziomie i na pewno nie jednych zaskoczą!
Tytuł najładniejszego meczu zdecydowanie można było przyznac drużynom z awansem. Pomimo skromnego wyniku 1:0 było widac niesamowitą walkę oraz chęc do gry! Takich meczy chcielibyśmy oglądac więcej!

Grupa 2:

Najnudniejsza grupa że wszystkich, był jeden pewniak, czyli Leśni Rozbójnicy( taki skład jak BvB - Kobold i czopek robią swoje) i jeden mocny faworyt czyli Aniołki Charliego. Pozostałe 2 kluby to Fc Kaszanka i FC Inwaliruy, nie ma co o nich za dużo mówić, po prostu żenada zespoły, FC Kaszanka po ujrzeniu swoich przeciwników od razu sobie dała spokój i wycofała się z rozgrywek, Ci drudzy zaś rozegrali 1 mecz z Aniołkami, przegrali 11:1 i także sobie dali spokój, co tutaj więcej pisać, przez takie kluby to Administracja ma dużo więcej pracy niż normalnie, zmieniać te zespoły, decydować o warkowerach itd. Wracając do tematu meczy w tej grupie jedynym ciekawym meczem był mecz o 1 miejsce, a dokładnie Aniołki Charliego : Leśni Rozbójnicy, tym razem to goście wygrali 2:1, ale niech was nie zmyli wynik, tak na prawdę to w tym meczu Aniołki nie istnieli i sporadycznie wychodzili ze swojej połowy, o tak niskim wyniku dla Leśnych zasądził po prostu brak skuteczności i słaba gra kombinacyjna , piłkarze z Leśnych za wszelką cenę chcieli strzelać gole i jak to się mówi w haxballowym świecie Wbijali jak czołg w pole przeciwnika, lecz trzeba im przyznać że parę akcji im się udało, tak samo Aniołkom też coś wychodziło, choć te coś było na prawdę szczupłe, ale było. Podsumując w tej grupie nie było zbyt dużo emocji, nie było żadnych sensacji. By GOHAN. Mój pierwszy artykuł. Proszę za mocno nie krytykować.

Grupa 3: Wiele niespodzianek!
Grupa ta, nie była uważana za mocną grupę, lecz na pewno za wyrównaną! Każda drużyna zanotowała przynajmniej jedno zwycięstwo i żadna drużyna nie ukończyła rozgrywek grupowych z kompletem punktów! Pierwszy mecz: Weed mierzyło się z Vide Cui Fide. Pewny wynik 3:0 otworzył grupę. Następny, bardzo zaskakujący mecz: Fajni.pl 3-5 Vide Cui Fide! Wynik zaskoczył na pewno wszystkich, jednak trzeba dodac że drużyna Fajnych grała w sporym osłabieniu. Następny mecz: Vide Cui Fide 1-3 Haxball Perfect! W meczu tym Vide Cui Vide nie pokazało się z tak dobrej strony jak w meczu z Fajnymi. Następnie ze względu na problemy z ustaleniem meczu, trener Haxball Perfect zdecydował zagrac rezerwowym składem. Drużyna ta grała bez bramkarza w składzie i zawodnicy zmieniali się na tej pozycji. Mecz skończył się wynikiem: 2-3 dla Weed. I mało brakowało a Haxball Perfect zdobyłoby punkt. Bardzo zresztą cenny, ponieważ dałby awans. Później Weed zostało zmiażdżone przez Fajnych.pl! Wynik: 8-1! Ogromne zaskoczenie... I później należało już tylko czekac na mecz o awans. Mierzyły się w nim Fajni.pl oraz Haxball Perfect. Remis dawał awans drużynie Fajnych. Mecz był bardzo wyrównany i remisem właśnie się skończył. Fajni.pl awansowali! Pomogło im zdecydowanie to pewne zwycięstwo z Weed 8-1! Wydaje się że Fajni.pl oraz Weed nie namieszają w 2 rundzie. Jednak wszystko jeszcze jest możliwe!

Grupa 4:
Grupa czwarta. Wyrównana grupa. Na jej czele trzy mocne zespoły: You Lose, Hardcore Team oraz Tego nam trzeba. Te trzy drużyny zakończyły sezon z tą samą ilością punktów: 6!!!
I oto 3 najciekawsze spotkania: You Lose 2-3 Tego nam trzeba. Mecz ten był bardzo wyrównany. Nikt się chyba nie spodziewał tak zaciętego spotkania. You Lose 5-1 Hardore Team. W takim meczu wynik jest zaskakujący. Zapowiadało się na wyrównany mecz... A jednak! Tego nam trzeba 1-4 Hardcore Team. Kolejny zaskakujący wynik. I w efekcie brak drużyny z kompletem punktów. Zadecydowały bramki: Nie awansowało Tego nam Trzeba.

Grupa 5: Tak się bawi , i wygrywa Blow Job!
Grupa numer 5 z Blow Job na czele rozpoczęła rozgrywki od pogromu: RRM Squad 14-2 Trolololo!!! W tym meczu aż siedmiokrotnie do bramki trafiał Venom! Następny mecz: Kolejny Pogrom! Blow Job 7-0 H.C.ReaBarc!!! Pięc bramek zdobył Saviola. I wreszcie fanatycy tej grupy doczekali się meczu! Dwie drużyny stojące na czele i gromiące jak dotąd swych rywali stanęły przed sobą w meczu o prestiż, honor a także 1 miejsce! Mecz ten dostał tytuł najciekawszego meczu w grupie! Nie bez powodu: Emocje były ogromne! A presja jeszcze większa! Zwycięsca tego spotkania otrzymywał z góry premię w postaci awansu do Ekstraklasy! Mecz był bardzo zacięty,lecz zwycięsko wyszli z tego meczu gracze Gunner'a 99 Blow Job na koniec rozgrywek zajęło 1 miejsce z kompletem punktów , natomiast wspomniana nieco wcześniej drużyna RRM Squad 2. z 6 punktami. Obie drużyny mają szansę na wyjście z pięciodrużynowej grupy!

Statystyki
Najlepsi strzelcy
1.zPooKy-16 bramek
2.GoHan-11 bramek
3.Venom/Gunner-8 bramek


Czyste konta
1. Rasiak - 2 Czyste Konta (15 min.)
2. woldim - 1 czyste konto (10min)
-- spitfire - 1 Czyste Konto (10 min.)
-- Malay - 1 Czyste Konto (10 min.)
3. Peter Kurter - 1 Czyste Konto (7,30 min.)


Hit tygodnia! Anonimowy zbanowany!!!
Wypowiedź bombLa na ten temat: ''Anonimowy od początku bardzo się udzielał i chciałem mu przyznac małe prawa. Odrzucił je, twierdząc że się ośmieszy - zaakceptowałem jego decyzje. Ostatnio znowu nadarzyła się okazja ponieważ zwolniło się miejsce za Venoma. Stwierdziłem że Anonimowy będzie dobrym zastępcą więc dostał prawa. Niestety rozczarowałem się. Jako moderator nic nie zrobił w dodatku wypominał mi głupi błąd (naprawiony) zapewne po to aby ugodzić w moją reputacje. Zabrałem mu prawa ponieważ nie spisał sie jako mod. Niestety on źle odczytał moje intencje i sie zbulwersował. Zaczęły we mnie lecieć nieprzyjemne teksty więc dostał bana.''
Gracz ten już nie ma bana

Ostatnio przeprowadziliśmy 2 wywiady . Z Czopkiem oraz BombeL'em .


Mr.Perfect: Witaj bombeL

bombeL: Witam

Mr.Perfect: Kiedy zacząłeś grac w haxballa ?

bombeL: Na rozpoczęcie tego roku szkolnego - na przełomie września/października - namówili mnie koledzy z klasy. Jestem na pierwszym roku w technikum, na profilu Technik Informatyk tak więc komputerowi poświęcam wiele swojego czasu w szkole i w domu.

Mr.Perfect: Co cię skłoniło do gry na forum ehaxball.tk ?

bombeL: Tak więc już wcześniej chciałem założyć własne forum - prowadziłem lige 3v3, lecz wtedy nie było chętnych drużyn do gry, więc dałem sobie spokój. Potem spotkałem na jakimś sparingu Alojzego i powiedział mi, że on prowadzi własną ligę. Było to między styczniem a lutym. Forum wtedy miało system taki, który chciał wprowadzić pl-hb. Powiedziałem, że chętnie mu pomogę, ale warunkiem jest zmiana zasad gry. Wtedy nie przekonał się do tego co powiedziałem. Znowu pomysł o własnej lidze wypadł mi z głowy ale nie na długo. Wkrótce po tym pl-hb trochę ujawniło jak ma wyglądać system, który mają zamiar wprowadzić. Byłem jedną z paru osób której zmiany sie nie spodobały. Wtedy na gg napisał mi czopek. Okazało się, że w kwestii nowego systemu mamy takie samo zdanie i wtedy poinformowałem go, o lidze Alojzego - która wtedy była jeszcze w fazie uśpienia - Czopek chwile się wahał lecz po dwóch godzinach dostałem jawną odpowiedź, że Aktualny selekcjoner naszej repki, zaangażuje się w pracę forum. To był kluczowy bodziec. Z osobą znaną na polskim rynku haxballa, było można tworzyć. Ja zajełem się reklamowaniem wraz z Czopkiem.

Mr.Perfect: Forum bardzo szybko się rozwinęło... Co powiesz na ten temat?

bombeL: No cóż, jest to wynikiem nie profesjonalnego działania pl-hb, ale przede wszystkim naszej ciężkiej pracy. Każdy z administratorów włożył dużo pracy i chciałbym im za to bardzo podziękować.

Mr.Perfect: Twoja drużyna You Lose awansowała do Ekstraklasy. Co czujesz?

bombeL: Heh. Na pewno bardzo mnie cieszy fakt, że wraz z kolegami zdołaliśmy awansować do ekstraklasy. Myślę, że bez odpowiednich transferów byłoby to nie możliwe (doszli: cacper i warszawa) biorąc pod uwagę jaką mieliśmy grupę. Warto też zauważyć, że You Lose powstało z dwóch klubów, a pierwszy skład nie był zgrany - to dało sie odczuć w pierwszym meczu z TnT. Lecz w drugim pokazaliśmy klasę wygrywając 5:1 z HT. Awans był ciężki do wywalczenia - na szczęście nam się udało - jestem dumny z drużyny.

Mr.Perfect: Co myślisz o swojej drużynie? Czy daleko zajdziecie w pucharze ?

bombeL: Naszym najsłabszym punktem aktualnie jest brak zgrania. Ja niestety nie wiele mam czasu na komputer teraz, przez to gramy mało meczy i potrafimy przegrywać w złym stylu. Jednakże potrafimy się też sprężyć i myślę że w pucharze będziemy grać o zwycięstwo w każdym z meczów. Pozycji końcowej nie określam bo to nie jest zależne tylko ode mnie.

Mr.Perfect: Sezon zbliża się ku rozpoczęciu. Co o tym myślisz?

bombeL: Organizacja pierwszego sezonu już w połowie skończona. Najważniejszy jest teraz nasz programista, który musi napisać system aby to jakoś wyglądało - nie chce korzystać z haxball.gr - wierzę w Krzysia i myślę, że zdoła się uporać z tym przedsięwzięciem. Było pare problemów ze znalezieniem drużyn do gry. Aktualnie potrzebujemy jeszcze 9 drużyn aby wystartować z wszystkimi 4-ema ligami. Sezon mamy zamiar rozpocząć za około 2 tygodnie.

Mr.Perfect: Co myślisz o swojej grze?

bombeL: Moja gra nie jest na wysokim poziomie, poważnego haxa gram od 3 miesięcy. Wcześniej grałem na małych forach na ataku pod nickiem Hirsch (moje nazwisko). Potem zauważyłem duże zapotrzebowanie na bramkarzy i postanowiłem sie sprawdzić. Pierwszą zainteresowaną mną ekipą było PoP. Jako, że dopiero zaczynałem kariere mój występ był żenujący a moja gra raziła błędami. Następnym klubem był Death Team - tutaj miałem bardzo dobrego konkurenta na pozycji (czyt. Boruc) od którego bardzo dużo mogłem się nauczyć i tutaj już moja gra nie była tak katastrofalna. Następnym klubem w którym grałem około miesiąca było HT. Tutaj byłem czołowym bramkarzem ponieważ Pawlik często miał lagi. Dochodząc do drużyny myslałem że oporowi gracze i napinka będzie. Jednakże chyba lepiej trafić nie mogłem. Dla słabo-zaawansowanego bramkarza jakim byłem - klub HT był idealnym wyborem. Na początku koledzy musieli mi mówić jakie i gdzie chcą piłki, z biegiem czasu uczyłem się gry i miałem okazje zagrać w dwóch meczach ligowych. po miesiącu gry, do klubu doszedł woldim z którym na początku nie nawiązałem dobrych stosunków co przełożyło się na moją grę i atmosfere w klubie. Postanowiłem odejść i założyć własny klub. Do swojej ekipy ściągnąłem cacpra (udało sie). Niestety we dwóch nie mogliśmy pograć. Po czasie złączyłem klub z You Lose i tak jest do dzisiaj

Mr.Perfect: Teraz ostatnie pytanie: Czy ehaxball.tk jeszcze nas zaskoczy?

bombeL: Napewno. Miejmy nadzieje że pozytywnie. Praca osób dla forum jest bardzo duża. I na koniec chciałbym móc każdemu podziękować, mogę?

Mr.Perfect: No czemu nie

bombeL: Tak więc dziękuje Alojzemu, Venomowi i Czopkowi którzy są z nami od początku. Krisowi (krzysiu) - za programowanie panelu. Zeliowi i GoHanowi za porządkowanie forum, Zwirowi za sprawdzanie czystych kont i strzelców bramek. Wszystkim, którzy tworzą gazetką. Dziękuję też każdemu kto się udziela na forum - za tworzenie fajnej i miłej atmosfery

Mr.Perfect: A ja dziękuje tobie za przeprowadzony wywiad.  Trzymaj się.

bombeL: Ja także dziękuje i pozdrawiam wszystkich graczy EHaxBall .

Wywiad z selekcjonerem-Czopkiem

Nightmare: Witam

Czopek : Witam serdecznie

Nightmare: Jak Ci się wiedzie w świecie HaxBall'a ?

Czopek : Jak w zyciu, raz z gorki, a raz pod .

Nightmare: Na początku samego EHaxBall administratorzy wybrali Cię na selekcjonera . Jak to jest być trenerem ?

Czopek : Jak już się wybierałem na tą lige to wiedziałem ze nim będę. Dla mnie to nic nowego, duzo pracy jest nad tym jeśli chce się cos osiagnac i nie raz
uciazliwe bo trzeba sobie czegos odomwic by posiedziec z druzyna i pograc szczególnie jak ma się jeszcze klub

Nightmare: Wybrałeś już kadrę ?
Tak. Wstepnie jest ona już ustalone ale na pewno nie obejdzie się bez zadnych zmian.. bo zawsze rozne sprawy wychodza w praniu

Nightmare: Kto wypadł najlepiej na testach niedzielnych ?

Czopek : Na pewno Ci którzy dostali się do kadry.

Nightmare : Wielkimi krokami zbliża się turniej reprezentacyjny . Ma Pan jakieś plany ? Taktykę ?

Czopek : Nie zbliża, a już jest. W najbliższych dniach czekają nas dwa pojedynki, wiec czasu mamy bardzo mało. Co do taktyk i planów jako ze czytac to będą osoby niepostronne zdradzic nie mogę

Nightmare: Obawiasz się jakichkolwiek problemów na turnieju ?

Czopek : Co będzie to będzie.. zawsze jakieś obawy są szczególnie kiedy to dopiero nasza wspolna inauguracja w swiecie haxaballa

Nightmare: Mieliście już treningi ?

Czopek : Będzie ich na tyle na ile będziemy mogli by przygotowac się do tego jak najlepiej

Nightmare : Teraz z życia prywatnego . Jak się Tobie wiedzie?

Czopek : W porządku .

Nightmare : Serdecznie dziękuje za przeprowadzony wywiad . Życzę powodzenia jako trener oraz w życiu prywatnym .

Czopek : Dziękuje i pozdrawiam



W tworzeniu gazetki udział brali: Mr.Perfect, Nightmare oraz GoHan

Offline

 
http://managersite.pl/templates/ManagerSite/images/trenerzy/trener_7.png
All rights reserved!


Forum LeagueHax.pun.pl zastrzega sobie wszelkie prawa autorskie do grafiki oraz treści na forum umieszczanych. Jednocześnie nie odpowiadamy za posty umieszczane przez naszych userów. W wypadku jeśli znajdziecie skradzione treści z naszego forum lub po prostu chcecie porozmawiać o wymianie reklamowej zapraszamy do kontaktu po przez jedno z numerów gg podanych w ogłoszeniu forum.

_____________________________________








Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.corleone-samp.pun.pl www.samochud-fan.pun.pl www.metinamia.pun.pl www.bunkerexplorers.pun.pl www.bakuganmlodziwojownicy.pun.pl