Haxball Perfect

Strona Internetowa Klubu Haxball Perfect

Ogłoszenie

Witamy na Stronie Klubowej Haxball Perfect

#1 2012-02-22 16:02:39

JakubGut

Administrator

40188158
Zarejestrowany: 2012-01-07
Posty: 71
Punktów :   

x

Mr.Perfect: Witaj Gunner

Gunner: Witam.


Mr.Perfect: Wiele osób na tym forum cie zna, ale pewnie mało osób coś o tobie wie... Przedstawisz się nam?

Gunner: Na imię mam Rafał. Mam 15 lat. Interesuję się piłką nożną... Pochodzę z okolic Nowego Sącza, dlatego też kibicuje klubowi : "Sandecja Nowy Sącz". Drużyna z poza Polski to Arsenal Londyn. Chodzę teraz do trzeciej gimnazjum. W HaxBall'a gram około 5 miesięcy. Idzie mi jak idzie... Wiadomo... jest jeszcze wiele do nauczenia, ale to da się zrobić. W "haxie" jestem rozpoznawany jako Gunner 99.

Mr.Perfect: Skąd pomysł na taki nick?

Gunner: Jak już wspomniałem jestem także kibicem Arsenalu Londyn. Gunner = Kanonier. A cyferki na końcu, czyli Gunner 99 to maskotka Arsenalu Londyn "smok" z koszulką z numerem 99.  Można powiedzieć, że jestem maskotką.


Mr.Perfect: Dlaczego zacząłeś grac w haxball?

Gunner: Kolega z klubu, w którym gram ( miejscowy klub " Hart Tęgoborze" ) dał mi pewnego razu link i trochę my pokopali. A Haxball jak to Haxball tak mnie wciągnął, że od tamtego momentu ciężko jest mi się od niego oderwać.

Mr.Perfect: Twoja drużyna Blow Job zdominowała w Pucharze wszystkich rywali w 1 rundzie oraz w drugiej... Co czujesz?

Gunner: Udało nam się wygrać obydwie grupy, za co dziękuje moim zawodnikom. Bez nich na pewno by się to nie udało. Bardzo się cieszę, że udało nam się tak daleko zajść. Z niecierpliwością czekamy na mecze półfinałowe.

Mr.Perfect:Która z drużyn wydawała ci się najgroźniejszym rywalem w drugiej rundzie?

Gunner: Są tutaj przecież znane drużyny takie jak : "Leśni Rozbójnicy", wspomniane wcześniej "Pride of Poland" a także "Hardcore Team", You Lose" i wiele mocnych drużyn. Wierzę w swój zespół i liczę na wysokie wyniki.

Mr.Perfect: Jak myślisz które miejsce zajmie twoje Blow Job w lidze?

Gunner: Ciężko mi jest określić, ale będziemy walczyć o TOP4, bo jak na pierwszy sezon z takimi drużynami to i tak byłby świetny wynik. Bardzo cieszyło by mnie podium, choć jak wiadomo równie dobrze możemy zakończyć sezon na miejscu spadkowym, czego sobie i mojej drużynie nie życzę.

Mr.Perfect: Co cie natchnęło aby założyc drużynę Blow Job?

Gunner: Początkowo zaczynałem w jakichś klubach, ale bez sukcesów. Grałem np. w KP Haxball, którą prowadził "Ariel" choć coś się posypało. Nazwa "Blow Job" została nadana po prostu dla zabawy. Wiele osób się śmieje z nazwy, ale Haxball to gra, która powinna bawić i wcale mi nie przeszkadza to, że innych to bawi

Mr.Perfect: Co powiesz o swojej grze?

Gunner: Hmmm, myślę, że na roomy z nazwą "pro" mogę śmiało wchodzić, choć nie jestem jakimś mega pro zawodnikiem. Wiele jest do nauczenia, za każdym razem jak gram staram się nie popełniać błędów i próbować nowych zagrać, sztuczek.

Mr.Perfect: Masz jakiś cel związany z Haxballem? Chcesz coś osiągnąc?


Gunner: Moim celem jest przede wszystkim dobra zabawa. Prowadzę Blow Job i chcę dojść jak najdalej. Na EHaxBall w lidzę postaramy zaskoczyć, pozytywnie oczywiście.

Mr.Perfect:Co możesz powiedziec o forum ehaxball.tk ?

Gunner: Forum wygląda bardzo ładnie. Jest tutaj wielu ciekawych ludzi z którymi można popisać/pogadać. Poziom także jest bo są drużyny, które HaxBall'a "ogarniają". Spędzam tutaj wiele czasu i nie żałuje. Bardzo dziękuje Administracji, że tym wszystkim się zajmują, bo robią to wszystko dla nas. Krzysiowi także dziękuje tak jak i większość za to, że się bardzo dużo stara i ogarnia dla nas system. Już wiele zrobił, ale jak wiadomo dużo mu jeszcze zostało.

Mr.Perfect: To już ostatnie pytanie: Co możesz powiedziec o forum ehaxball.tk ?

Gunner: Forum wygląda bardzo ładnie. Jest tutaj wielu ciekawych ludzi z którymi można popisać/pogadać. Poziom także jest bo są drużyny, które HaxBall'a "ogarniają". Spędzam tutaj wiele czasu i nie żałuje. Bardzo dziękuje Administracji, że tym wszystkim się zajmują, bo robią to wszystko dla nas. Krzysiowi także dziękuje tak jak i większość za to, że się bardzo dużo stara i ogarnia dla nas system. Już wiele zrobił, ale jak wiadomo dużo mu jeszcze zostało.

Mr.Perfect: To już wszystko, dziękuje za wywiad.

Gunner:Dzięki wielkie, pozdrawiam.

Offline

 
http://managersite.pl/templates/ManagerSite/images/trenerzy/trener_7.png
All rights reserved!


Forum LeagueHax.pun.pl zastrzega sobie wszelkie prawa autorskie do grafiki oraz treści na forum umieszczanych. Jednocześnie nie odpowiadamy za posty umieszczane przez naszych userów. W wypadku jeśli znajdziecie skradzione treści z naszego forum lub po prostu chcecie porozmawiać o wymianie reklamowej zapraszamy do kontaktu po przez jedno z numerów gg podanych w ogłoszeniu forum.

_____________________________________








Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakonswiatla.pun.pl www.klanlegends.pun.pl www.gry-mmo.pun.pl www.pokemon-arena.pun.pl www.sojuszdiablo.pun.pl