Haxball Perfect

Strona Internetowa Klubu Haxball Perfect

Ogłoszenie

Witamy na Stronie Klubowej Haxball Perfect

#1 2012-01-30 19:52:04

JakubGut

Administrator

40188158
Zarejestrowany: 2012-01-07
Posty: 71
Punktów :   

Kilka spraw do omówienia!

Jako trener i Adminisrator tej strony chciałbym omówic z wami kilka spraw!


1. Najważniejsza zasada!!! Łamiecie zasady regulaminu!!! Drugi i Trzeci punkt: 3 osoby nie pojawiły się na zgrupowaniu ( Treningu ) i tylko jedna z nich się usprawiedliwiła! Trening trwał zaledwie 10 minut ponieważ nie miał on sensu przy takiej liczbie graczy! Pojawił się N3Do , Jakub Gut oraz Arkblon

2. Przez Nieobecnośc naszych zawodników po raz kolejny ( i ostatni ) został przełożony mecz pucharowy! Mecz ten można rozegrac do jutra , tak więc jutro obowiązkowo wszyscy mają się stawic o godz. 19:00! Najpierw będzie zorganizowany trening , następnie mecz!

3. I jeszcze coś bardzo ważnego na koniec!!! Zbyt mało osób pojawia się na stronie klubowej! I znów dziś pojawili się na niej : Jakub Gut , N3Do , oraz Arkblon Posłuchajcie mnie! Przez to że nie wchodzicie na stronę klubową łamiecie 5 i 10 zasadę Regulaminu! Na tej stronie można się dowiedziec: Co się dzieje w klubie , kto dołączył do klubu , ale też na kiedy zaplanowane są mecze oraz treningi! Wiecie co najlepiej zrobic? Zawsze gdy np. Ja wchodze na internet , to zawsze przy otwieraniu różnych stronek otwieram także stronę klubową! Odwiedzam ją co 5 minut. Nawet jak już kończę siedzenie przy kompie to sprawdzam czy coś się dzieje na stronie i kto na nią wchodził! Nie jest trudne wchodzenie tutaj więc uszanujcie to że to jest też dla waszego dobra w tym klubie!


Każdy zawodnik musi podpisac się pod tym! ( tak jak w regulaminie )

Offline

 

#2 2012-01-30 19:59:17

N3Do

Nowy

Zarejestrowany: 2012-01-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kilka spraw do omówienia!

no to jest szef podoba mi sie ten post , dobrze zeby kazdy sie przystosowal

Offline

 

#3 2012-01-31 13:10:05

Kamilcik

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kilka spraw do omówienia!

Podpisuje się , nie mogłem wczoraj wbić na kompa bo zgubiłem klucze i szukałem cały dzień , a jak potem wbiłem to internet mi nie działał.

Offline

 

#4 2012-02-01 18:00:24

Eldeman

Nowy

Zarejestrowany: 2012-01-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kilka spraw do omówienia!

podpisuje

Offline

 
http://managersite.pl/templates/ManagerSite/images/trenerzy/trener_7.png
All rights reserved!


Forum LeagueHax.pun.pl zastrzega sobie wszelkie prawa autorskie do grafiki oraz treści na forum umieszczanych. Jednocześnie nie odpowiadamy za posty umieszczane przez naszych userów. W wypadku jeśli znajdziecie skradzione treści z naszego forum lub po prostu chcecie porozmawiać o wymianie reklamowej zapraszamy do kontaktu po przez jedno z numerów gg podanych w ogłoszeniu forum.

_____________________________________








Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dancingwarszowice.pun.pl www.spamerka.pun.pl www.forumijmuiden.pun.pl www.symbianus.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl